Met vriendelijke groet,

West-Vlaamse Jeugdclub

Lid van de jeugdclub 2021

  Jeugdleden die mee doen aan de Kampioenschappen 2021 (aan de leden zonder vermelding 2021 gelieve uw lidmaatschap per mail terug te bevestigen aan de club).

        *********************************

 Jeugdleden tot 30 jaar

Jeugdleden vanaf 6 jaar tot 30 jaar

1. PTI Tuinbouwschool  Kortijk            Lid 2021 o.k

2.Demuelenaere Jarne Oekene           Lid 2021 o.k

4. Kevin Loyson Handzame                 Lid  tot 2021 o.k

5.Vandeverre-seys  Roeselare            Lid 2021 o.k

6. Elias Rogge Ruiselede                    Lid 2021 o.k

7. Lies & Fien  Gryspeerdt Kuurne  lid 2014 2019 lid tot 2025 o.k

8. Slee Arhur & Adriaan  Damme 2021 O.k

9. Amber-joy Malfait  Jabbeke  lid 2010 2019 lid tot2032  o.k

10.Guylian De Meulenaere  Lichtervelde lid 2014 2020  Lid 2033 o.k

11.Platteeuw Alexander Alveringem Nieuw lid 2021 o.k 

12.Michael Delys Westende  lid 2019 tot 2021 o.k

13.Jelle Dupont Wevelgem  lid 2021 o.k

14.Van Slambrouck Michiel  Oedelem  lid 2015  2019   lid tot 2024 o.k

15.Debou Dieter Ichtegem     Lid 2011 2019 tot 2029 o.k

16.Dermaux Wobbe Bavikhove   Lid 2021 o.k

17.Dufloucq Bjorn - Dagrain  Boezinge    Lid 2018 tot Lid  2021 o.k

18. Bailleur Guillaume  Vlamerting  lid 2020

19.Mahieu Angelique  Zwevegem    Lid 2013 2019 lid tot 2021 o.k

20.Schepens  Jan    Kortemark    lid 2020 o.k

21. Libbrecht jens  Oostrozebeke  lid 2021 o.k

22.Bonte Michiel Hulste        Lid 2021 o.k

23Van Hoecke Thomas Izegem  lid 2021 o.k

24.Verbeke Jasper  Damme lid 2021 o.k

25. Baptist Petillion  Poelkapelle  lid 2020

29 Blomme Niels & Luc Middelkerke lid 2015 2019 tot2030 o.k

30 Freinetschool De Koorddanser  Meulebeke lid 2021 o.k

32 Hauspie bjorn  Veurne   lid 2021 o.k

33 Lais Poublon Zwevegem  1é Lidkaart bij de kbdv 2018 lid 2021 o.k

34 Goethals Thomas Oedelem Lid 2015 2019 tot2021 o.k

35 Denys Yasmine  Rollegem-kapelle lid  2021 o.k

36 Louis Van Isacker Handzame  Lid 2018 Lid 2021 o.k

37 De Veugele Edward  Wargem  lid 2021 o.k

38 Debaere  Mabelia & Martine   Zillebeke  Lid  2018 2019 tot2031  o.k

39 Balcaen Joppe  WielsbekeLid  2021 o.k

40 Bo Isaac Zwevegem  Lid 2018 tot 2036 o.k

41 Mattheeuws  Lendelede Lid 2018 tot 2021 o.k

42 Elise & Pouilien Buffel Hooglede lid 2019 tot 2025 o.k

43 Jasmien Van Lerberghe Oostvleteren Lid 2019 tot 2025 o.k

44 Melvin Florissoone Voormezele lid 2021 o.k

45 Boutens Lisa Torhout  2004 tot 2022 o.k

46 Deschrijver Raf Koksijde 2019 tot 2029 o.k

47 Dumoulin Jordy Menen 2019 tot tot  2030 o.k

48 Van De Bussche Lot   Zwevegem 2020 tot 2034 o.k

49 De Bal Vince & Noa Reningelst  2020 tot 2035  o.k

50 Vandecaveye Milan Heule 2020 tot 2035 o.k

 51 De Mey iliano Bossuit  Nieuwlid 2021 o.k  

52 Ahmadi Rayana Staden 2020 tot 2035 o.k

53 Van Damme Davy  Eernegem 2021 o.k

54 Boursier Michael Blankenberge 2020 tot 2027 o.k

55 Witgeers Caymen  heist aan zee 2020 tot 2027 o.k

56 Kobe Deconynck Eernegem 2021 Nieuw lid 2021 o.k

57 Emile mestdagh Wevelegem 2021 Nieuw lid 2021  o.k

58 Yaninck Haesaert Aatrijke 2021 to 2022 o.k

59 Fientje Glorieux Ingelmunster 2021 Nieuw Lid 2021

60  Mollen Niels Geluwe 2021  nieuw Lid  o.k

60 De Sutter Amy  Koolskamp 2020 tot2030 o.k

61 vanwynsberghe Emiel Outrijve lid 2021 tot 2038 O.K

62 Bouckhuyt Tommy Zwevegem lid 2021 tot 2023 o.k

63 Roegiers Davy  Wevelgem 2021 Nieuw Lid  o.k

 

 

Starters & herstarters vanaf 30 Jaar

Starters in de duivensport de eerste 7 jaar

1 Erik de backer Vladslo  1é lidkaart bij de kbdb 2017  tot 2023 o.k

2 Maehout Frans Oedelem-Beernem 2020 tot 2027 o.k

3 Heidi Versluys Kortemark 2021 tot 2027 o.k

4 Damman Sam Ichtegem lid 2018 tot 2020

5 Deleersnijder Vincent Bavikhove lid 2018

6 Decherf Laurens Geluwe lid 2014 tot 2021 o.k

7 Van Meirhaeghe Patrick Moen lid 2021 o.k

8 Cauwels Johan Roksem  lid 2021 o.k

10 Demeyere marc Ardooie 2015 lid tot 2021

11 Bohez- kesteloot Hulste lid 2015  tot 2021 

12 Vande Kerckhove Thierry Markegem lid 2021 o.k

13 Vercruysse Kurt Kuurne lid 2021 o.k

14 Vlieghe Nic Houthulst lid 2021 o.k

15 Mulleman Claude Zuienkerke lid 2017  lid tot 2023 o.k

16 Dylan Jaques Ichtegem lid 2021 o.k

17 Bellaert geert Oedelem lid 2014   tot 2021 o.k

18 Gruyaert Kurt Izegem lid 2021 o.k

19 Balcaen kathleen Tielt lid 2016  tot 2021 o.k

20 Victor Martine Ardooie lid 2021 o.k

21 Callemein Anneke Wervik lid 2020 

22 Bouckaert Franky Gits lid 2021 o.k 

23 De Caluwe Sammy kuurne lid 2020

24 Vanden Abeele Bjorn  Izegem Lid 2018

25 Kevin Vandenbogaerde    Lid 2020 tot 2027

26 Vermoere Christ  Avelgem 1é lidkaart KBDB 2018  lid tot 2024 o.k

27 Huygens Ingrid Avelgem  Lid 2017  -Lid tot 2023 o.k

28  De Jonghe Bart Lendelede Lid 2017 Lid tot 2023 o.k

29 Pasquinil Joos Houthulst Lid 2017 -Lid tot 2024  o.k

30 Verduyn Kris Koekelare Lid 2018 -Lid tot  2024  o.k

31  Debruyne Stijn Handzame  Lid 2018- lid tot 2024 o.k

32 Vercouillie Luc  Tielt Lid 2018 lid tot 2024 o.k

33 Bolle-Vandewalle Wijnendale 2018   lid tot 2024 o.k

34 Jan Desutter  koolskamp  2018   lid tot 2024 o.k

35 Hermy-Witgeers Lissevege 2018 lid   tot 2024 o.k

36 CC Benoit  Kortrijk  2018 lid tot 2024 o.k

37  Ellen Vandenweghe  Torhout 2018 lid tot 2024 o.k

38 Depoorter Benedikt Ruiselede 2014 lid tot 2021 o.k

39 Koenraad Dekoninck  Ichtegem 2018 tot 2024 o.k

40 Delbecque Jurgen Moen  2018  Lid tot  2024 o.k

41 Vermeersch- Depraeter   Zwevegem  2018 Lid tot 2024  o.k

42 Steven Zwaenpoel -Diksmuide 2018 lid tot 2024 o.k

43 Derycke Jean-Carlo Aalbeke 2021 lid tot 2027 O.K

44 Jurgen Berquin Ledegem 2019 lid tot 2025 o.k

45 Tempelaere Melvin   Harelbeke 2019 lid tot 2025  o.k

46 Team Debo Vichte 2019 lid tot 2025  o.k

47 Verstraete Eric & Rene Ingelmunster 2019 lid tot 2025 o.k

48 Philips Serge  Veurne 2019 tot 2025 o.k

49 Duhot Axel  Zandvoorde 2017 tot 2023 o.k

50 Calenberghe Ann Torhout 2015 tot 2021 o.k

51 Vanhoornick Bernard  Tielt 2019 lid tot 2025 o.k

52Frankie Onraedt  Geluwe  2015  tot 2021 o.k

53  De Bruyne Patrick & De Clerq  Tielt 2020 tot 2027  o.k

54 Katia Verfaillie         Bredene    2020 tot 2027 o.k

55 Sap Danny   Eernegem  2020 tot 2027 o.k

56 VLASSENBROECK  WESLEY LICHTERVELDE 2020 TOT 2027 o.k

57 Meurice Luc Oedelem-Beernem 2020 tot 2027 o.k

58 Paul Van slambrouck Oedelem-beernem 2020 tot 2027

59 Vandenberghe Stijn  Langemark lid tot 2027 o.k

60 Bouckhout & Cambron Deerlijk 2021 tot 2028 o.k

61 Bruneel Lode  Staden Lid 2020 tot 2027 o.k

62 Brecht Vande kerckhove Lendelede 2021 tot 2028 o.k

63 Vanwest Bjorn Meulebeke 2021 o.k

64 Van Tieghem Franky & Eric  Eernegem 2019 tot 2025 o.k

65 Baert Dominique Kortemark lid 2021 lid tot 2026