Kampioenschappen snelheid jonge duiven 2021
1é PL Kobe Deconynck Eernegem
2é PL Florissoone Melvin Voormezele
3é Poublon Laïs Zwevegem
4é PL De Muelenaere Jarne Oekene
5é PL Isaac BO Zwevegem
6é PL Van Damme Davy Eernegem
7é PL Vandeverre & Seys Roeselare
8é PL Haesert Yannick Aartrijke
9é PL Vanden Bussche Lot Zwevegem
10é PL Iliano De Mey Bossuit
11é PL Dufloucq Bjorn Menen
12é PL Stef Gouwy Veldegem
13é PL Goethals Thomas Oedelem
14é PL De Veugele Edwaert Waregem
15é PL Glorirux Fientje Ingelmunster
16é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk
17é Team Slee & Maertens Damme
18é PL Mahieu Angelique Bossuit

Kampioenschappen Snelheid Oude & Jaarlingen 2021
1é PL Florissoone Melvin Voormezele
2é PL Poublon Laïs Zwevegem
3é PL De Muelenaere Jarne Oekene
4é PL Vandeverre& Seys Roeselare
5é PL Goethals Thomas Oedelem
6é PL Dufloucq Bjorn Menen
7é PL Mahieu Angelique Bossuit
8é PL Haesaert Yannick Aartrijke
9éPL Depont Jelle Wevelgem
10é PL Bailleur Guillaume Vlamertinge
11é PL Vandecaeye Milan Heule
12é PL P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk
13é PL Jasmien Vanlerberghe Oostvleteren
14é PL De Sutter Amy Koolskamp

Kampioenschappen Halve-Fond Jonge duiven 2021
1é PL Van Damme Davy Eernegem
2é PL Vanden Bussche Lot Zwevegem
3é PL Ahmadi Rayana Staden
4é PL Haesaert Yannick Aartrijke
5é PL Florssoone Melvin Voormezele
6é PL De Veugele Edwaert Waregem
7é PL Goethals Thomas Oedelem
8é PL Vandeverre & Seys Roeselare
9é PL Dufloucq Bjorn Menen
10é PL P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk

Kampioenschappen halve-Fond Oude & Jaarlingen 2021
1é PL Florissoone Melvin Voormezele
2é PL De Muelenaere jarne Oekene
3é PL Haesaert Yannick Aartrijke
4é PLP.T.I Tuinbouwschool kortrijk
5é PL Balleur Guillaume Vlamertinge
6é PL Vandeverre& Seys Roeselaere
7é Vandecaveye Milan Heule
8é PL Van Damme davy Eernegem
9é PL jasmien van lerberghe Oostvleteren

Kampioenschappen Fond Jonge Duiven 2021
1é PL Florissoone melvin Voormezele
2é PL Thomas Goethals Oedelem
3é PL Vandeverre & Seys Roeselare
4é PL Van Damme Davy Eernegem
5é PL Haesaert Yannick Aartrijke
6é PL ILiano De Mey Bossuit
7é PL mahieu Angelique Bossuit

Kampioenschappen Fond Oude & Jaarlingen 2021
1é PL Van Isacker Louis handzame
2é PL Thomas Goethals Oedelem
3é PL Bailleur Guillaume Vlamertinge
4é Vandeverre & Seye Roeselare
5é PLVan damme davy Eernegem
6é PL Buffel Elise & Paulien Hooglede

Kampioen AS-Duiven Snelheid jonge duiven 2021
1é PL Florissoone melvin Voormezele
2é PL De Muelenaere Jarne Oekene
3é PL Van Damme Davy Eernegem

kampioen AS-Duiven Snelheid jaarlingen 2021
1é PL Dufloucq Bjorn Menen
2é PL DE Muelenaere Jarne Oekene
3é PL Buffel Elise & Paulien Hooglede

Kampioen AS-Duiven Snelheid Oude Duiven 2021
1é PL DE Muelenaere jarne oekene
2é PL Poublon Laïs Zwevegem
3é PL Vandecaveye Milan Heule

Kampioen AS-Duiven halve-Fond jaarlingen 2021
1é PL Haesaert Yannick Aartrijke
2é PL P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk
3é PL De Muelenaere jarne Oekene

kampioen AS-Duiven Halve-Fond Oude duiven 2021
1é PL Florissoone Melvin Voormezele
2é PL P.T.I Tuinbouwschool kortrijk
3é PL Bailleur Guillaume Vlamertinge

kampioen AS-Duiven Fond Jonge duiven2021
1é PL Goethals Thomas Oedelem
2é PL Ahmadi Rayana Staden
3é Haesaert Yannick Aartrijke

Kampioen AS-Duiven Fond Jaarlingen 2021
1é PL Thomas Goedhals Oedelem
2é PL Vandeverre & Seye Roeselare
3é PL Van damme davy Eernegem

Kampioen AS-Duiven Fond Oude duiven 2021
1é PL Vanisacker Louis handzame
2é PLDe Veugel Edwaert Waregem
3é PL De Muelenaere jarne Oekene

Algemeen kampioen jeugdleden tot 30 jaar 2021
Florissoone Melvin Voormezele