Kampioenschappen jeugd tot 30 Jaar

Snelheid Jonge duiven

1é Poublon Lais Zwevegem

2é Crul Joy Pitten

3é De Meulenaere Guylian Lichtervelde

4é Florissoone Melvin Voormezele

5é Debou Dieter Ichtegem

6é Vandeverre-Seys Roeselare

7é De Muelenaere jarne Oekene

8é Mahieu Angelique Zwevegem

9é Loyson Kevin Handzame

10é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk

Kampioen jeugd tot 30 Jaar

Snelheid Oude & Jaarlingen

1é De Meulenaere Guylian Lichtervelde

2é De Muelenaere Jarne Oekene

3é Team P.T.I   Tuinbouwschool   Kortrijk

4é Devos Kevin Wervik

5é Loyson Kevin Handzame

6é mahieu Angelique Zwevegem

7é Debou Dieter Ichtegem

Kampioen Jeugd tot 30 Jaar

Halve-fond Jonge Duiven

1é Crul Joy Pittem

**********************************

Halve-Fond Oude & Jaarlingen

1é Mahieu Angelique Zwevegem

2é Debou Dieter Ichtegem

3é Team P.T.I Tuinbouwschool kortrijk

4é Loyson kevin Handzame

*****************************************

 

Kampioen Jeugd tot 30 Jaar

Fond Jonge Duiven

1é Crul Joy Pittem

2é Loyson Kevin Handzame

3é Mahieu Angelique Zwevegem

*****************************************

Fond Oude & Jaarlingen

1é Mahieu Angelique Zwevegem

2é Loyson kevin Handzame

3é Debou Dieter Ichtegem

4é De Muelenaere jarne Oekene

5é P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk

6é Vandeverre-Seys Roeselare

*****************************************

 

Kampioen As-Duiven tot 30 Jaar

As-Duiven snelheid Jonge duiven

1é Vandeverre-Seys Roeselare

2é Poublon Lais Zwevegem

3éDebou Dieter Ichtegem

 

Kampioen As-duiven snelheid oude

As-Duiven snelheid oude

1é Devos Kevin Wervik

2é De Meulenaere Guylian Lichtervelde

3é De muelenaere Jarne Oekene

E.V Team P.T.I.Tuinbouwschool Kortrijk

Kampioen As-Duiven Snelheid Jaarlingen

As-Duiven snelheid Jaarlingen

1é De Meulenaere Guylian Lichtervelde

2é De Muelenaere Jarne Oekene

3é De Vos Kevin Wervik

Kampioen As-Duiven Halve-Fond Jonge duiven

As-Duiven Halve- Fond Jonge Duiven

1é Debou Dieter Ichtegem

2é Loyson Kevin Handzame

3é Mahieu Angelique Zwevegem

Kampioen As-Duiven Halve-Fond Oude Duiven

As-Duiven Halve-Fond Oude Duiven

1é Mahieu Angelique Zwevegem

2é Debou Dieter Ichtegem

3é Team P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk

Kampioen As-Duiven Halve-Fond Jaarlingen

As-Duiven Halve-Fond Jaarlingen

1é Mahieu Angelique Zwevegem

2é De Vos Kevin Wervik

3éTeam P.T.I Tuinbouwschool Kortrijk

kampioen As-Duiven Fond Jonge Duiven

AS-Duiven Fond Jonge Duiven

1é Crul Joy Pittem

2é Mahieu Angelique Zwevegem

Kampioen As-Duiven Fond Oude Duiven

As-Duiven Fond Oude Duiven

1é Mahieu Angelique Zwevegem

2é Loyson kevin handzame

3é Team PT.I Tuinbouwschool Kortrijk

Kampioen As-Duiven Fond Jaarlingen

As-Duiven Fond Jaarlingen

1é Loyson Kevin Handzame

2é Dermaux Wobbe Bavikhove

3é Team P.T.I.Tuinbouwschool Kortrijk

 

Algemeen Kampioen West-Vlaamsejeugdclub 2018
Mahieu Angelique Zwevegem