Onze Kampioenen 2015 -35 Jaar

Kampioenen snelheid jonge duiven 2015 -35 Jaar

1é Coone Robbe Ledegem

2é Decat Jurgen Wervik

3é Claeys Serge Dilsmuide

4é Debou Dieter Ichtegem

5é Vande Walle pieter-Jan Ruiselede

6é De Meulenaere Guylian Lichtervelde

7é Drost Dirk-jelle Zarren

8é De Vos Kevin Wervik

9é De Poorter bebedikt Ruiselede

10é Rogge Elias Ruiselede

11é Dylan Jaques Ichtegem

12é Mahieu Angelique Zwevegem

13é vandeverre-Seys Roeselare

14é Loyson Kevin Handzame

15é Vanden Abeele Bjorn Izegem

E.V Allaert Tamara  Beernem

E.V Crul Joy Ingelmunster

E.V Team Tuinbouwschool Kortrijk.

Kampioenen Snelheid Jaarlingen 2015

1é De Mey Frederique Beernem

2é Loyson Kevin Handzame

3é Debou Dieter Ichtegem

4éVanden Abeele Bjorn Izegem

5é Decat Jurgen Wervik

6é Claeys Serge Diksmuide

7é Allaert Tamara Beernem

8é De Poorter Benedikt Ruiselede

E.V Vande Walle Pieter-jan Ruiselede

E.V Vandeverre-Seys Roeselare

E.V Coone Robbe Ledegem 

Kampioenen Snelheid Oude Duiven

1é Claeys Serge Diksmuide

2é De Mey Frederique Beernem

3é Coone Robbe Ledegem

4é Vande Walle Pieter-Jan Ruiselede

5é Mahieu Angelique Zwevegem

6é De Poorter benedikt Ruiselede

7é Loyson Kevin Handzame

8é Decat jurgen Wervik

E.V Maes Andy Wingene

E.V Rogge Elias Ruiselede

E.V Debou Dieter Ichtgem

Kampioenen halve-Fond Jonge Duiven

1é Decat jurgen Wervik

2é Debou Dieter Ichtegem

3é Coone Robbe Ledegem

4é Vandeverre-Seys Roeselare

5é Crul Joy Ingelmunster

6é Mahieu Angelique Zwevegem

7é Loyson Kevin Handzame

8é Claeys serge Diksmuide

9é Vanden Abeele Bjorn Izegem

Kampioenen Halve-Fond Jaarlingen

1é Debou Dieter Ichtegem

2é Claeys Serge Diksmuide

3é Maes Andy Wingene

4é Loyson Kevin Handzame

5é decat jurgen Wervik

E.V De Mey Frederique Beernem

E.V Vanden Abeele Bjorn Izegem

E.V Mahieu Angelique Zwevegem

E.V Wobbe Dermaux Bavikhove

E.V Team Tuinbouwschool Kortrijk

E.V Coone Robbe Ledegem

Kampioenen Halve-Fond Oude Duiven 2015

1é Debou Dieter Ichtegem

2é Claeys Serge Diksmuide

3é Loyson Kevin Handzame

4é De Mey frederique Beernem

5é Maes Andy Wingene

E.V Decat Jurgen Wervik

E.V Mahieu Angelique Zwevegem

E.V Vanden Abeele Bjorn Izegem

 

Kampioenen Fond Jonge duiven 2015

1é Drost Dirk-Jelle Zarren

2é Coone Robbe Ledegem

3é Debou Dieter Ichtegem

E.V Team Tuinbouwschool PTI Kortrijk

E.V Claeys serge Diksmuide.

E.V Decat Jurgen Wervik

E.V Crul Joy Ingelmunster

E.V Loyson Kevin Handzame

E.V Vande Walle Pieter-Jan Ruiselede

E.VMahieu Angelique Zwevegem

E.V Allaert tamara Beernem

 

 

Kampioenen Fond Jaarlingen 2015

1é Debou Dieter Ichtegem

2é Loyson Kevin handzame

3é Decat jurgen Wervik

E.V Team Tuinbouwschool PTI Kortrijk

E.V Mahieu Angelique Zwevegem

E.V Maes Andy Wingene

E.V Vande Walle Pieter-Jan Ruiseled

E.V Wobbe Dermaux Bavikhove

E.V De Poorter Benedikt Ruiselede

E.V De Mey Fredeique Beernem

E.V Allaert Tamara Beernem

E.V Claeys Serge Diksmuide

Kampioenen Fond Oude Duiven 2015

1é Debou Dieter Ichtegem

2é Decat jurgen Wervik

3é Vande Walle Pieter-Jan Ruiselede

E.V Mahieu Angelique Zwevegem

E.V Maes Andy Wingene

E.V De Poorter benedikt Ruiselede

E.V Loyson Kevin Handzame

E.V De Mey Frederique Beernem

E.V Team Tuinbouwschool PTI Kortijk

AS-Duif Jonge duiven

1é Decat jurgen Wervik

2é Drost Dirk-Jelle Zarren

3é debou Dieter ichtegem

AS-Duif Jaarlingen

1éDebou Dieter Ichtegem

2é De Mey Frederique beernem

3é Decat Jurgen Wervik

AS-Duif Oude duiven

1é Claeys serge Diksmuide

2é Coone Robbe Ledegem

3é Debou Dieter Ichtegem

Algemeen Kampioen West-Vlaamsejeugdclub -35 Jaar

                             2015

              Dieter Debou   Ichtegem