Lid van de jeugdclub 2018

Cool  Jeugdleden die mee doen aan de Kampioenschappen 2018 (aan de leden zonder vermelding 2018 gelieve uw lidmaatschap per mail terug te bevestigen aan de club).

        *********************************

 Jeugdleden tot 30 jaar

Jeugdleden vanaf 10 jaar tot 30 jaar

1. PTI Tuinbouwschool  Kortijk            Lid 2018

2.Demuelenaere Jarne Oekene           Lid 2018

4. Kevin Loyson Handzame                 Lid 2018

5.Vandeverre-seys  Roeselare            Lid 2018

6. Elias Rogge Ruiselede                    Lid 2018

7. Lies & Fien  Gryspeerdt Kuurne  lid 2018

8. Gheeraert Vital Houthulst            Lid 2018

9. Amber-joy Malfait  Jabbeke  lid 2018

10. joy Crul  Ingelmunster             Lid 2018

11.Guylian De Meulenaere  Lichtervelde     Lid 2018

12.Jens Gesquiére  Staden ?? lid 2018

13.Michael Delys Westende  lid 2018

14.Jelle Dupont Wevelgem  lid 2018

15.Van Slambrouck Michiel  Oedelem  lid 2018

16.Debou Dieter Ichtegem     Lid 2018

17. Coone Robbe Ledegem    Lid 2018

18.Dermaux Wobbe Bavikhove   Lid 2018

19.Dufloucq Bjorn - Dagrain  Boezinge    Lid 2018

20. Bailleur Guillaume  Vlamerting  lid 2018

21.Mahieu Angelique  Zwevegem    Lid 2018

22.Schepens  Jan    Kortemark    lid 2018

23. Libbrecht jens  Oostrozebeke  lid 2018

24.Bonte Michiel Hulste        Lid 2018

25Van Hoecke Thomas Izegem  lid 2018

26.Verbeke Jasper  Damme lid 2018

27. Van hee & Dochters  Eernegem  lid 2018

28. Baptist Petillion  Poelkapelle  lid 2018

29. Bjorn Vanwest  Meulebeke    Lid 2018

30 Devos  Kevin  Wervik    Lid 2018

31 Walrave Seppe & Yitske  Bredene lid 2018

32 Blomme Niels Middelkerke lid 2018

33 Freinetschool De Koorddanser  Meulebeke lid 2018

34 Hauspie bjorn  Veurne   lid 2018

35 Lais Poublon Zwevegem lid 2017 1é Lidkaart bij de kbdv 2018

36 Goethals Thomas Oedelem Lid 2018

37 Denys Yasmine  Gullegem lid  2018

39 Louis Van Isacker Handzame  Lid 2018

40 De Veugele Edward  Wargem  lid 2018

41 Debaere  Mabelia & Martine   Zillebeke  Lid  2018

42 Balcaen Joppe  WielsbekeLid  2018

43 Bo Isaac Zwevegem  Lid 2018

44 Mattheeuws  Lendelede Lid 2018 tot 2019

 

 

Starters & herstarters vanaf 30 Jaar

Starters in de duivensport de eerste 7 jaar

1 Erik de backer Vladslo  1é lidkaart bij de kbdb 2017     Lid 2018

2 Persyn Davy Oedelam-Beernem 2018

3 De Mey Frederique Beernem lid 2018

4 Allaert Tamara  Beernem lid 2018

5 Damman Sam Ichtegem lid 2018

6 Schiettecatte Patrick Ooigem lid 2018

7 Deleersnijder Vincent Bavikhove lid 2018

8 De Meyer Vincent St-Joris-Beernem lid 2018

9 Bistoen Johan Hulste  lid 2018

10 Velghe Koen Oostrozebeke lid 2018

11 Decherf Laurens Geluwe lid 2018

12 Cisaru Marius Beernem lid 2018

13 Reijntjes Bernard  Roeselare lid 2018

14 Decat Jurgen Wervik lid 2018

15 Ruyck Youri Brvren-Roeselare lid 2018

16 Huys Karen Deerlijk lid 2018

17 Van Meirhaeghe Patrick Moen lid 2018

18 Cauwels Johan Roksem  lid 2018

19 Gremonprez Evelien Beerst-Diksmuide lid 2018

20 Libbrecht Nick oostrozebeke lid 2018

21 Orinx Jelle oostkamp lid 2018

22 Delafontaine Hugo Esen-Diksmuide lid 2018

23 Wouters Jeroen  Zwevegem 2018

24 Bohez- kesteloot Hulste lid 2018

25 Vande Kerckhove Thierry Markegem lid 2018

26 Vercruysse Kurt Kuurne lid 2018

27 Depuydt Bert Anzegem lid 201

28 Sampers Dirk -Versluys Heidi Izegem lid 2018

29 Vlieghe Nic Houthulst lid 2017830 Mulleman Claude Zuienkerke lid 2017

31 Desmet kurt&Andres St-Joris-Beernem lid 2018

32 Dylan Jaques Ichtegem lid 2018

34 Bellaert geert Oedelem lid 2018

35 Claeys Serge Diksmuide lid 2018

36 Gruyaert Kurt Izegem lid 2018

37 Balcaen kathleen Tielt lid 2018

38 Victor Martine Ardooie lid 2018

39 Callemein Anneke Wervik lid 2018

40 Bouckaert Franky Gits lid 2018

41De Caluwe Sammy kuurne lid 2018

42 Vanden Abeele Bjorn  Izegem Lid 2018

43 Leen Icket  Wingene 1é lidkaart KBDB 2018   Lid 2017- Lid tot 2023

45 Vermoere Christ  Avelgem 1é lidkaart KBDB 2017  Nieuw lid 2017-lid tot 2023

46 Huygens Ingrid Avelgem  Lid 2017  -Lid tot 2023

47 De Jonghe Bart Lendelede Lid 2017 -Lid tot 2023

48 Pasquinil Joos Houthulst Lid 2017 -Lid tot 2021

49 Verduyn Kris Koekelare Lid 2018 -Lid tot  2023

50  Debruyne Stijn Handzame  Lid 2018- lid tot 2021

51 Vercouillie Luc  Tielt Lid 2018 lid tot 2024

52 Bolle-Vandewalle Wijnendale 2018 lid tot 2024

53 Jan Desutter  koolskamp  2018 lid tot 2024

54 Hermy-Witgeers Lissevege 2018lid tot 2022

55 CC Benoit  Kortrijk  2018 lid tot 2023

56 Ellen Vandenweghe  Torhout 2018 lid tot 2023

57 Depoorter Benedikt Ruiselede 2018

58 Koenraad Dekoninck  Ichtegem 2018 tot 2024

59 Delbecque Jurgen Moen  2018 Lid tot 2024

60 Vermeersch- Depraeter   Zwevegem  2018 Lid tot 2023

61 Steven Zwaenpoel Beerst-Diksmuide 2018 lid tot 2023

62 Patrick Descheemacker Izegem  2018 lid tot 2024