Met vriendelijke groet,

West-Vlaamse Jeugdclub

Lid van de jeugdclub 2020

  Jeugdleden die mee doen aan de Kampioenschappen 2020 (aan de leden zonder vermelding 2020 gelieve uw lidmaatschap per mail terug te bevestigen aan de club).

        *********************************

 Jeugdleden tot 30 jaar

Jeugdleden vanaf 10 jaar tot 30 jaar

1. PTI Tuinbouwschool  Kortijk            Lid 2020

2.Demuelenaere Jarne Oekene           Lid 2020

4. Kevin Loyson Handzame                 Lid  tot 2020

5.Vandeverre-seys  Roeselare            Lid 2020

6. Elias Rogge Ruiselede                    Lid 2020

7. Lies & Fien  Gryspeerdt Kuurne  lid 2014 2019 lid tot 2025

8. Gheeraert Vital Houthulst            Lid 2020

9. Amber-joy Malfait  Jabbeke  lid 2010 2019 lid tot2032

10.Guylian De Meulenaere  Lichtervelde lid 2014 2020  Lid 2033

11.Jens Gesquiére  Staden ?? lid 2020

12.Michael Delys Westende  lid 2019 tot 2021

13.Jelle Dupont Wevelgem  lid 2020

14.Van Slambrouck Michiel  Oedelem  lid 2015  2019   lid tot 2024

15.Debou Dieter Ichtegem     Lid 2011 2019 tot 2029

16.Dermaux Wobbe Bavikhove   Lid 2020

17.Dufloucq Bjorn - Dagrain  Boezinge    Lid 2018 tot Lid  2020

18. Bailleur Guillaume  Vlamerting  lid 2020

19.Mahieu Angelique  Zwevegem    Lid 2013 2019 lid tot 2020

20.Schepens  Jan    Kortemark    lid 2020

21. Libbrecht jens  Oostrozebeke  lid 2020

22.Bonte Michiel Hulste        Lid 2020

23Van Hoecke Thomas Izegem  lid 2020

24.Verbeke Jasper  Damme lid 2020

25. Baptist Petillion  Poelkapelle  lid 2020

26. Bjorn Vanwest  Meulebeke    Lid 2020

28 Devos  Kevin  Wervik    Lid 2020

29 Blomme Niels & Luc Middelkerke lid 2015 2019 tot2030

30 Freinetschool De Koorddanser  Meulebeke lid 2020

32 Hauspie bjorn  Veurne   lid 2020

33 Lais Poublon Zwevegem  1é Lidkaart bij de kbdv 2018 lid 2020

34 Goethals Thomas Oedelem Lid 2015 2019 tot2021

35 Denys Yasmine  Rollegem-kapelle lid  2020

36 Louis Van Isacker Handzame  Lid 2018 Lid 2020

37 De Veugele Edward  Wargem  lid 2020

38 Debaere  Mabelia & Martine   Zillebeke  Lid  2018 2019 tot2031

39 Balcaen Joppe  WielsbekeLid  2020

40 Bo Isaac Zwevegem  Lid 2018 tot 2036 

41 Mattheeuws  Lendelede Lid 2018 tot 2020

42 Elise & Pouilien Buffel Hooglede lid 2019 tot 2025

43 Jasmien Van Lerberghe Oostvleteren Lid 2019 tot 2025

44 Melvin Florissoone Voormezele lid 2020

45 Boutens Lisa Torhout  2004 tot 2022

46 Deschrijver Raf Koksijde 2019 tot 2029

47 Dumoulin Jordy Menen 2019 tot tot  2030

48 Van De Bussche Lot   Zwevegem 2020 tot 2034 

 

 

Starters & herstarters vanaf 30 Jaar

Starters in de duivensport de eerste 7 jaar

1 Erik de backer Vladslo  1é lidkaart bij de kbdb 2017  tot 2023

2 Vancouillie Luc  Tielt Lid 2018 2019 tot 2024

3 Allaert Tamara  Beernem lid 2014  tot 2020

4 Damman Sam Ichtegem lid 2018

5 Deleersnijder Vincent Bavikhove lid 2018

6 Velghe Koen Oostrozebeke lid 2014  lid tot 2020

7 Decherf Laurens Geluwe lid 2014 tot 2020

8 Van Meirhaeghe Patrick Moen lid 2020

9 Cauwels Johan Roksem  lid 2020

11 Demeyere marc Ardooie 2015 lid tot 2021

12 Bohez- kesteloot Hulste lid 2015  tot 2021 

13 Vande Kerckhove Thierry Markegem lid 2018

14 Vercruysse Kurt Kuurne lid 2020

15 Sampers Dirk -Versluys Heidi Izegem lid 2020

16 Vlieghe Nic Houthulst lid 2020

17 Mulleman Claude Zuienkerke lid 2017  lid tot 2023

18 Dylan Jaques Ichtegem lid 2020

19 Bellaert geert Oedelem lid 2014   tot 2020

20 Claeys Serge Diksmuide lid 2014  tot  2020

21 Gruyaert Kurt Izegem lid 2020 

22 Balcaen kathleen Tielt lid 2016  tot 2020

23 Victor Martine Ardooie lid 2020

24 Callemein Anneke Wervik lid 2020 

25 Bouckaert Franky Gits lid 2020 

26 De Caluwe Sammy kuurne lid 2020

27 Vanden Abeele Bjorn  Izegem Lid 2018

28 Leen Icket  Wingene 1é lidkaart KBDB 2018  Lid tot 2024

29 Vermoere Christ  Avelgem 1é lidkaart KBDB 2018  lid tot 2024

30 Huygens Ingrid Avelgem  Lid 2017  -Lid tot 2023

31 De Jonghe Bart Lendelede Lid 2017 Lid tot 2023

32 Pasquinil Joos Houthulst Lid 2017 -Lid tot 2024

33 Verduyn Kris Koekelare Lid 2018 -Lid tot  2024

34  Debruyne Stijn Handzame  Lid 2018- lid tot 2024

35 Vercouillie Luc  Tielt Lid 2018 lid tot 2024

36 Bolle-Vandewalle Wijnendale 2018   lid tot 2024

37 Jan Desutter  koolskamp  2018   lid tot 2024

38 Hermy-Witgeers Lissevege 2018 lid   tot 2024

39 CC Benoit  Kortrijk  2018 lid tot 2024

40  Ellen Vandenweghe  Torhout 2018 lid tot 2024

41 Depoorter Benedikt Ruiselede 2014 lid tot 2020

42 Koenraad Dekoninck  Ichtegem 2018 tot 2024

43 Delbecque Jurgen Moen  2018  Lid tot  2024

44 Vermeersch- Depraeter   Zwevegem  2018 Lid tot 2024

45 Steven Zwaenpoel -Diksmuide 2018 lid tot 2024

46 Patrick Descheemacker Izegem  2018   lid tot 2024

47 Jurgen Berquin Ledegem 2019 lid tot 2025

48 Tempelaere Melvin   Harelbeke 2019 lid tot 2025

49 Adams-Declercq -Haeck Vichte 2019 lid tot 2025

50 Verstraete Eric Ingelmunster 2019 lid tot 2025

51 Philips Serge  Veurne 2019 tot 2025

52 Duhot Axel  Zandvoorde 2017 tot 2023

53 Calenberghe Ann Torhout 2015 tot 2021

54 Vanhoornick Bernard  Tielt 2019 lid tot 2025

55Frankie Onraedt  Geluwe  2015  tot 2021

56  De Bruyne Patrick & De Clerq  Tielt 2020 tot 2027